sadsad x
asdasd
Görünümü Seç :
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Osmanlı Desenli Şal

Tarih dokulu kıyafetler tesettür giyimin her zaman öncü tasarımları olmuştur. Osmanlı’da saray modasından başlayıp dönemsel kıyafetlere kadar her alanda geçmişi idol alan moda dünyası şal ve eşarp tasarımlarında da Osmanlı motifleri detaylarına yer veriyor.

Özellikle 2019 bahar-yaz sezonuyla şallarda gördüğümüz Osmanlı motifleri uzun yıllar tesettür modasında kendisini gösterecek.

Şal kombinleri arasında sıklıkla göreceğimiz Osmanlı desen şal modelleri, günlük kullanımlardaki şıklığıyla ve rahatlığıyla göz kamaştırıyor. Moda Ebrar pamuklu şalları arasında yer alan Osmanlı desen şal modelleri kolay şekil alan ön kısmı ve kumaş kalitesiyle vazgeçilmez şalınız olacak!

Her Stilin Yansıması

Şal kombinleri yaparken rahat hissettirmesi kadar önemli olan kıyafetlerle uyumu da göz önüne alınarak tasarlanan şallarımız Osmanlı motifleri ile modern dünyayı bir araya getirecek çizgilere sahip. Yaz akşamları gezmelerinizde, günlük kombinlerinizde ya da bayramlar ve davetlerde kullanabileceğiniz Osmanlı desenli şal modelleri tüm kombinlerinize uyum sağlayacaktır.

Hem klasik bir elbiseyle hem de abiye elbiseyle kullanabileceğiniz gibi spor giyim ile de kullanabileceğiniz Osmanlı motifleri yer alan şal modelimiz tarzınızı yansıtmak için dolabınızda bulunması gereken bir parça!

Stil uzmanları ve modacıların her zaman tercihi olan Osmanlı desenini şallarınızda kullanarak zamansız modanın öncülerinden olabilir, kıyafetlerinizi en özel şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ferah ve Nefes Alan Kumaşlar

Yaz aylarında kullanılan şalların terletmemesi ve başınızda yumuşamadan durması rahat kullanım için çok önemlidir. Kaliteli ürün ve uygun fiyatlı hizmet sunan Moda Ebrar, bunları göz önünde bulundurarak yaz mevsiminde sizleri ferah tutacak pamuklu kumaşlardan şal üretimi gerçekleştiriyor. Kış aylarında da aynı şalları kullanabileceğinizi, kazaklarınız ile uyum sağlayacak sıcacık şallar olduğunu göz önünde bulundurarak Osmanlı desen şal modellerini mutlaka tercih etmelisiniz.

Kısacası yalnızca yaz mevsiminde değil, dört mevsim kullanabileceğiniz özellikle renkleri ve motifleriyle kış- sonbahar mevsimlerine uyum sağlayacak olan Osmanlı desen şal alternatifini cıvıl cıvıl yaz kıyafetlerinizle kullanıp en doğru şal kombinleri nasıl yapılır deneyimleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.