Hakkımızda

Moda ile Tesettürün Kesişim Noktası Olan Moda Ebrar’a Hoş Geldiniz!

İnsanların temel ihtiyaçlarından biri de örtünme ihtiyacıdır. Bu ihtiyaç, ilk insan Hz. Âdem ve Hz Havva’dan beri günümüze kadar insanların en fazla ihtiyaç duyduğu bir gereksinimdir. Hz Âdem, eşi ile beraber cennette hayatını sürdürürken, şeytanın kendilerine yasak olan meyveyi yedirmelerinden sonra ilk yaptıkları iş, açılan avret yerlerini kapama ihtiyacını hissetmeleri olmuştur. Buradan da anlaşılacağı üzere örtünmenin tarihi insanlık tarihi kadar eskidir.
İslam Dini’nde olduğu gibi diğer bazı dinlerde de örtünme aksesuarların başında eşarp, diğer bir adıyla başörtüsü gelir. Kadınların saçlarını ve boyun bölgelerini örtmek içinkullandıkları bu örtüye eşarp veya başörtüsü denir. Günümüzde kadınların bir aksesuar ve moda olarak kullandıkları başörtüsü kullanımı, dini görevlerin yapılmasına bağlı olarak gelişme göstermiştir.
İslam Dini’nde namaz gibi ibadetlerin yapılabilmesi için örtünmek gerekir. Bu nedenle eşarp, geçmişte ve günümüzde farklı nedenlere bağlı olarak kullanılmıştır. En fazla tercih edilenleri pamuk veya ipek ten yapılmış eşarplardır. Günümüzde örtünmeyi tercih eden bayanların kıyafetlerini tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir.  Modern ve muhafazakâr giyim anlayışını tercih eden bayanların internetteki buluşma adresi  https://www.modaebrar.com’dur.
Tesettür giyim sektöründe eşarp ve şal hizmeti noktasında iddialı ve güçlü bir konumda olan “Moda Ebrar” firmamızı ve sunmuş olduğu hizmetlerini yakından tanımaya ne dersiniz?

Neden Eşarp ve Şal?

               Şal ve eşarp, tesettür giyim tarzının en önemli ve vazgeçilmez tamamlayıcılarından biridir. Bu nedenle kullanım alanı ne olursa olsun kadınların giyiminde en çok tercih ettiği aksesuarlardandır. Geçmiş dönemlerde bayanların örtünmek ve diğer amaçlarla kullandıkları eşarp ve şalların günümüzdeki kullanım alanları hem genişlemiş ve hem de çeşitlenmiştir
Eşarp ve şal sektörü, son dönemlerde önemi artan ve buna bağlı olarak modanın ayak uydurmaya çalıştığı bir sektördür. Tesettür giyim sektöründeki bu açığı gören Moda Ebrar” hizmet edeciği alanı eşarp ve şal satımı üzerine inşa etmiştir. Ürün yelpazesinde bilinen markaların eşarp ve şal modellerinin en güzellerini bir araya getirerek üst düzey müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.
 

Niçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

               Tesettür giyim deyince ilk akla gelen aksesuarlardan olan eşarp ve şal sektöründe, firmamız olan Moda Ebrar’ı tercih etmenizin pek çok sebebi var. İşte size bunun sebepleri;
 • https://www.modaebrar.com tesettür giyim deyince ilk akla gelen şal ve eşarp modelleri ile ilgili tüm ürünleri sizler için bir araya getirir.
 • Hizmet etmeye başladığı günden beri, tesettür giyim alanındaki rüştünü ispatlamış tüm markaların şal ile eşarp model ve çeşitlerini en uygun fiyat ve kampanyalarla “Moda Ebrar”da bulmanız mümkündür.
 • Müşterilerimize tesettür eşarp ve şal sektöründe en güzel hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş firmamız olan Moda Ebrar, tüm sezonun en moda ürünlerini en cazip model ve ödeme seçenekleri ile sizlere sunar.
 • Sektörde tam müşteri memnuniyetini sağlamak için siz kullanıcılara üst düzey ve kaliteli bir alışveriş tecrübesi yaşatır.
 • Alışverişin tüm aşamalarında sizlere sorunsuz bir hizmet ve ürünü beğenmediğiniz takdirde iade imkân sunar.
 • Moda Ebrar, tesettür giyim sektöründe modayı yakından takip eden bayanların tercih ettiği kaliteli ve özgün ürün çeşitliliği ile siz müşterilerimize farklı bir alışveriş deneyimi sağlar.
Siz de ihtiyacınız olan twill eşarp, dijital tafta eşarp,pamuklu eşarp ve diğer ürünlerle ilgilifiyatlar, indirim ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olan istiyorsanız, https://www.modaebrar.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Cebinize ve ihtiyacınıza uygun olan ürünler ile ilgili indirim ve kampanya fırsatlarını kaçırmayarak alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Hakkımızda

               Moda Ebrar, tesettür giyim sektöründe eşarp ve şal ihtiyacı olanların güvenli ve ekonomik alışveriş yapabilecekleri çevrimiçi alışveriş mağazamızın adıdır.
               Firmamızın adını Ebrar koymamız tesadüf değildir. Ebrar kelimesi, Arapça bir kelime olup, iyi huylu, dürüst, sağlam inançlı gibi anlamlara gelmektedir. Tesettür alanında şal ve eşarp modelleri olmak üzere sunmuş olduğumuz ürünler sayesinde firmamızın dürüstlüğüne inanmış müşterilerimiz, bir taraftan kulluk görevlerini yerine getirmekte, diğer taraftan dürüst bir hizmeti sunduğumuz için bizlere teşekkür etmektedir. Diğer taraftan fiziki görünümüne dikkat edenler ürünlerimizi tercih ederek bu ihtiyacını karşılamaktadır.

Sunmuş Olduğumuz Ürünler Nelerdir?

Tesettürde modanın öncüsü olan Moda Ebrar’ın, özellikle şal ve eşarp modelleri ile ilgili sunmuş olduğu alternatifler, giyimde tesettürü tercih edenlerin beğenisini kazanmıştır. Firmamızın sunmuş olduğu eşarp ve şal modellerinden bazıları ve özellikleri şunlardır:
 1. Eşarp Modelleri
Tesettür giyiminde en önemli parçalarından biri olan eşarp, kadınlar tarafından oldukça tercih edilen bir örtüdür.  Eşarplar genellikle pamuk ve ipek yapılmaktadır. Tarzını en iyi şekilde göstermek isteyen kadınların en fazla tercih ettiği eşarp,  bone ve iğne yardımıyla kullanıldığı takdirde, kullanıcısında farklı bir hava kazandırabilir.
               Eşarp satışı konusunda son derece çeşitli ürünler sunan firmamız bu alanda müşterilerimizden tam not almıştır. Satışını sunmuş olduğumuz bazı eşarp modelleri şunlardır:
 • Dijital Tafta Eşarp
Dijital tafta eşarp, sık dokunmuş, gevrek, ipeksi bir parlak görünüme sahiptir. Tok bir görünüme sahip ve yıkama sırasında herhangi bir renk solması yapmaz.
Her mevsim kullanıma uygun olan dijital tafta eşarpbaşta kayma yapmaz. Kıyafetlerinizle zevkinize göre uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz bir eşarp türüdür. Çok şık ve kolay şekil alan yapısı ile kullanımı çok kolay olduğu için en çok tercih edilen eşarplardandır. 
 • Desenli Eşarp
               Her kesim tarafından kullanılabilen desenli eşarplar, özellikle özel organizasyonlar ve spor kıyafetlerde şık bir bütünlük oluşturmak için tercih edebileceğiniz bir eşarp türüdür. Firmamızda hem kış hem de yaz aylarında kullanabileceğiniz tüm modelleri bulabilirsiniz.
Satışa sunduğumuz desenli eşarp modelleri pratik bir şekilde bağlama imkânı sunar ve geniş ölçüleriyle günlük hayatınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olur.
 • Pamuklu Eşarp
Firmamızda satılan pamuklu eşarpların en belirgin özellikleri şöyledir:  Rahat kullanım imkânı sağlar.  Yumuşak ve çok hafiftir.  Kullanıcılarda terleme yapmaz.  Her farklı ortamda kullanıma uygundur.  Bağlanması çok kolaydır ve başta kayma yapmaz.
Pamuklu eşarp, ayrıca nefes alma özelliğine sahiptir. Üretiminde kaliteli kumaş kullanıldığı için ciltte alerji yapmaz. Her mevsim ve gündelik hayatta rahat bir şekilde kullanılabilir.
 • Twill Eşarp
Twill eşarp deyince, kumaşı kabartmalı ve fitilli bir eşarp modeli akla gelmektedir. Tesettür giyimi tercih edenlerin sıklıkla kullandığı bir aksesuardır.
Özel günleriniz için tercih edebileceğiniz twill eşarp, dolgun ve hafif yapısıyla zarif görünmeniz sağlar. En çok tercih edilen başörtüsü çeşitlerinden olan bu model, Moda Ebrar firmamızın koleksiyonunda bol miktarda bulunmaktadır.
 1. Şal Modelleri
Şal genellikle tesettürlü kadınların boyunlarını ve saçlarını örtmek amacıyla kullandıkları kumaş türüne denir. Bunun yanında her yaşta ve her kesim kadın tarafından tercih edilen bir giysidir. Firmamız her kadının tercihlerine göre farklı kalite ve markadaşal modelleri sunmaktadır.
Şal modelleri, terleme ve yakma yapmadıkları için hem yaz hem de kış kullanımına uygun aksesuarlardır. Kullanım alanı yaygın olan şallarımızı, ister normal hayatta, isterseniz özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Satışını sunduğumuz şal modellerinden bazıları şunlardır:
 • Pamuklu Şal
Pamuklu şal, havayı geçirdiği için en sağlıklı bir kumaş türüdür. Önemli özelliklerinden biri, hem sağlıklı hem de kolay ütülenmesidir.  Terleme yapmaz. Gözenekleri kapatmadığı için hava akışını engellemez.
Koleksiyonlarımızda önemli bir er tutan pamuklu şal, kışın sıcak ve yazın serin tutma özelliğine sahiptir. Dokumasına göre değişiklik olsa bile, genellikle yumuşaktır. Hem spor tarzını, hem de klasik tarz giyinmeyi sevenlerin rahatlıkla kullanabilmeği bir aksesuardır.
               Satışını yaptığız şal ve eşarp modelleri sadece bu kadar değildir. Bunların yanında düz renk şallardan Medine ipeği şal, aerobik jazz şal, stor kraş şal, cazz pamuk eşarp ve şal, penye şal, bambu kraş şal gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için “https://www.modaebrar.com” sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kısacası, Moda Ebrar firmamız, desenli eşarp, desenli pamuklu şal, pamuklu eşarp, düz renk şallar gibi aklınıza gelebilecek her türlü şal ve eşarpları uygun fiyata bulabileceğiniz çevrimiçi alışveriş yapabileceğiniz bir tesettür giyim mağazasıdır.
Siz de, çevrimiçi alışverişte prensip sahibi bir firma ile tanışmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız, tesettürün göz dolduran markaları ile modanın buluştuğu https://www.modaebrar.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
 
WhatsApp Sipariş Hattı
Yükleniyor...