Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Desenli Pamuk Eşarp

Desenli Pamuk Eşarplar

Eşarp modelleri her tarz ve çeşide uygun olarak kullanılmaktadır. Eşarplar yapılarına ve kumaş türlerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Bunlar içerisinde yer alan eşarp türlerinden biri ise pamuk eşarplardır. Bu kumaş türü birçok özelliği sayesinde ön plana çıkmaktadır. Pamuk eşarp modellerinin sağladığı avantajlardan bir tanesi her ortama uygun olabilmesidir. Bu eşarp modelleri, günlük hem de özel günlerde tercih edilmektedir.

Kullanacağınız eşarp modelini şık kıyafetler ile birleştirerek şık bir kombin elde etmiş olursunuz. Bu kombini de özel günlerde veya davetlerde kullanabilirsiniz. Renk renk ve desen desen olarak karşımıza çıkan pamuklu eşarplar günlük hayatta da sıklıkla kullanılmaktadır. Hafif kumaşın getirmiş olduğu kolaylık sayesinde pamuklu eşarplar gündelik kullanım için hayat kurtarıcı bir parçadır.

Eşarplar tesettür giyimin vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Sağladığı konfor, şıklık ve daha birçok özelliği ile eşarplar tesettür giyimin önemli bir parçasıdır. Özellikle pamuklu kumaştan üretilen eşarplar bu modeller arasında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Rahat bir yapıya sahip olan pamuklu kumaşlar eşarp kullananlara büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır.

Pamuklu kumaştan üretilen eşarplar hafif ve yumuşak dokusu ile ön plana çıkmaktadır. Bu özellikleri sayesinde pamuk eşarp çeşitleri kolayca şekil de alabilmektedir. Bir eşarbın kolayca şekil alabilmesi günlük hayatta eşarp kullanan kişiler için oldukça önemlidir. Pamuklu kumaş kolayca şekil alabildiği için günlük hayatta kişiye pratiklik de sağlamaktadır.

Desenli Pamuk Eşarp Modelleri

Ana kumaşı pamuk olan eşarplar yumuşak bir dokuya sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yumuşak dokusunun yanı sıra özelliklerinden bir diğeri de ipeksi dokusu ve görünümüdür. İpeksi dış görünüşe sahip pamuk eşarp modelleri şık bir görünüme sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Rahat bir kullanım sağlayan pamuklu eşarpların şık görüntüleri bu eşarpları daha da cazip kılmaktadır.

Pamuklu kumaştan üretilen eşarp modelleri tesettür giyimde büyük bir talep görmektedir. Buna ek olarak pamuklu eşarplar tesettür giyim haricinde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu eşarp modelleri ile aksesuar görünümünü yakalamak da mümkündür. Bu eşarp modelleri estetik görünüm yönüyle de geniş bir yelpazeye sahiptir. Desenli pamuk eşarp modelleri bunlardan bir tanesidir.

Eşarplar üzerine tasarlanan desenler ile pamuklu eşarp modelleri geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Birbirinden farklı renk ve desende sunulan bu desenli pamuk eşarp modelleri Moda Ebrar'da bulunmaktadır. Dilediğiniz renk ve desene ait desenli pamuk eşarp burada mevcuttur ve kolay bir şekile ulaşım sağlanır durumdadır.
Desenli pamuk eşarplar kolayca şekil alabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede kullanım yönünden kolaylık ve pratiklik sağlamaktadır. Buna ek olarak bu özelliği sayesinde kolayca ütülenmektedir. Fakat ütü ayarı konusunda eşarplar için ekstra bir özen gösterilmelidir. Kolay ütülenebilen pamuklu kumaş sayesinde pamuklu eşarp kullanımı oldukça rahatlık sağlamaktadır.

Desenli Pamuk Eşarp Modelllerinin Kulllanım Alanları

Eşarplar pek çok alanda pek çok farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Bunlar isteğe bağlı bir şekilde kullanım şekli olarak geniş bir yelpazeyi meydana getirmektedir. Tesettür giyimde yaygın olarak kullanılan eşarplar daha farklı şekillerde de tercih edilmektedir. Bir çantaya süs olarak kullanılan desenli pamuk eşarp modelleri de bulunmaktadır. Veya fulara benzer aksesuar görünümü oluşturmak için de yine pamuklu eşarplara başvurmak mümkündür.

Eşarpların kullanım alanları yalnızca bunlar ile de sınırlı değildir. Desenli pamuk eşarp modelini kombinizin herhangi bir alanında da kullanabilirsiniz. Örneğin üzerinizdeki kıyafete sabitleyeceğiniz bir eşarp ile yaratıcı bir kombin oluşturabilirsiniz. Modada ünlü markaların defilelerinde bu tür kullanımlarla karşılaşmak mümkündür. Bu kullanım sayesinde yaratıcı bir kombin oluştururken göz alıcı olmak mümkün bir hale gelmektedir.

Pamuk içeriğinden üretilen pamuklu şal modelleri her ayda kullanım için uygundur. Yaz kış farketmeksizin yılın tüm aylarında rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Nefes alan yapısı sayesinde yaz aylarında terletme gibi sorunlar oluşturmamaktadır. Ayrıca hafif yapısı ile de yaz aylarında kurtarıcı bir parça olarak karşımıza çıkmaktadır. Kolay kolay kırışıklık oluşturmayan pamuklu eşarplar yaz-kış kullanımda rahat bir parçadır.

Pamuklu eşarp modelleri hemen hemen her kullanım ve ortam için uygun bir yapıya sahiptir. Gerek şık bir ortamda gerek ise günlük hayatta kullanım için uygundur. Abiye gibi şık ve ağır kıyafetlerle tercih edebileceğiniz pamuklu eşarpları günlük kombinleriniz ile de tercih edebilirsiniz.

Desenli pamuk eşarplar çeşitli renk ve desen skalasına sahiptir. Birbirinden farklı renklerde üretilen pamuklu eşarplara Moda Ebrar sayesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Çeşitli capcanlı renk ve desenlerden oluşan eşarp modellerine bu alanda ulaşmanız mümkün bir hale gelmektedir. Rahat ve şık bir kullanıma sahip olmak için pamuklu eşarpları ve Moda Ebrar'ı tercih edebilirsiniz.

Desenli Pamuk Eşarp Özellikleri

Pamuklu kumaştan üretilen eşarp modelleri kullanıcılara pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Pamuk eşarpların sağlamış olduğu konfor ve rahatlık bu faydalardan ön plana çıkanıdır. Pamuklu kumaşların bu özelliği ile gündelik veya farklı kullanımlarda konfordan ödün verilmemektedir. Bu özellik sayesinde tesettür giyim kullanıcıları da ekstra bir şekilde rahat etmektedir.

Desenli pamuk eşarp bahar ve yaz gibi serin ve sıcak mevsimlerde tercih edilmektedir. Pamuklu eşarplar yapısı dolayısıyla terleme de oluşturmamaktadır. Ve aynı zamanda pamuklu dokusu sayesinde nefes alabilir bir kumaş türüne sahiptir. Bu özelliği ile tesettür giyim kullanıcıları yaz aylarında rahat bir kullanım yaşarlar.
Pamuklu kumaşa sahip kıyafetlerin yıkanması konusunda hassas olunmalıdır. Bu pamuklu eşarp modelleri için de aynıdır. Bu eşarp modellerinin elde veya hassas derecelerde yıkanması önerilmektedir. Bu sayede kullanmakta olduğunuz eşarpta herhangi bir bozulma veya deformasyon gerçekleşmez. Ve aynı zamanda eşarp modelinin kullanım ömrü de uzamış olur.

Kumaş ana maddesi pamuk olunca eşarpların kullanım ömrü de uzun olmaktadır. Doğru yıkanma ile kullanıldığı takdirde pamuklu eşarpların kullanımı uzun ömürlüdür. Kolay kolay deforme olmayan pamuklu kumaş ile pamuklu eşarbınızı yıllar boyunca kullanmanız mümkün bir hale gelmektedir. Yumuşak ve hafif dokuya sahip olan desenli eşarp modelleri böylelikle uzun süreli kullanım için de uygundur.
 

Desenli Pamuk Eşarp Fiyatları

Pamuklu veya ipek kumaşlardan üretilen eşarp modellerinin fiyatları kaliteye ve yapıya göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda renk ve desenler de kimi zaman fiyatı belirleyen faktörler arasında yer almaktadır. Fakat Moda Ebrar'da yer alan birbirinden farklıpamuk eşarp modellerirenk ve desen farketmeksizin aynı fiyatta sunulmektadır. Bu eşarpların fiyatlarına Moda Ebrar'a ulaşım sağlayarak bulmanız mümkündür.
Desenli pamuk eşarp fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerin fiyatlarına geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip Moda Ebrar sitesinden bakabilirsiniz. Biribirinden çeşitli canlı renklerdeki pamuklu eşarplar bu sitede mevcut bir konumda yer almaktadır.

Pamuklu eşarp fiyatlarına gelecek olursak bu birçok özelliğe bağlı olarak değişmektedir. Desenli pamuk eşarp fiyatları kullanılan kumaşın kalitesine göre değişim gösterebilmektedir. Aynı zamanda eşarp modelinin boyutları da fiyatı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Pamuklu eşarplar genel olarak pahalı olmamakla birlikte her fiyat skalasında mevcuttur. Desenli pamuk eşarp fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Moda Ebrar'dan yararlanmanız mümkündür.
WhatsApp Sipariş Hattı
Yükleniyor...