Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Desenli Eşarplar

Desenli Eşarp

Şıklığı ve zarafeti bir arada sunan desenli eşarplar, tesettür giyimde en fazla tercih edilen başörtüsü modellerinden biri. Tesettür giyimde vazgeçilmez olan bu modeller aynı zamanda modaya da yön vermektedir. Son trendin göz alıcı desenli eşarp modelleri farklı renklerde ve desenlerle tasarlanarak size sunulmuştur. Tarzınızı daha da ön plana çıkaracak olan bu modeller, tüm günler için de kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır.
Her mevsim, günlük ya da özel davetlerde rahatlıkla kullanılan desenli eşarplarpek çok çeşitte tercihinize sunulmuştur. Bu modellerde herhangi bir kayma durumu olmadığı için saçların açılmasına da müsaade etmez. Dolayısıyla tarz bir görünüm kazanırken konforlu bir şekilde hissetmek de desenli eşarplarda kaçınılmaz oluyor. Moda Ebrar tarafından sunulan bu başörtü modelleri çeşitliliği, kalitesi ve kullanışlılığıyla tüm tesettürlü kadınlara hitap ediyor.

Desenli Eşarp Modelleri

Desenli eşarp, sadece bir ya da iki değil pek çok modelde tasarlanarak kullanıcılara sunulur. Pamuktan üretilen bu modeller yumuşak bir dokuya sahiptir. Moda Ebrar’da birbirinden farklı bu eşarp modellerini bulabilirsiniz. Düz renklerin birlikte uyumuyla farklı desenlerle tasarlanan desenli eşarplar kullanıcılara farklı bir tarzı kazandırıyor. Tesettür moda giyimine yeni bir tarz kazandıran bu modeller puantiyeli, leopar, çiçek, retro, kare ve daha birçok desenle tasarlanarak sunulmuştur.
Moda trendine uygun renk ve desenlerde üretilen söz konusu olan başörtü modellerini tarzınıza ve kullanacağız yerlere göre seçebilirsiniz. Bu eşarp modelleri özel kumaştan üretildiği için rahat bir kullanım sunar. Dolayısıyla herhangi bir kırışıklık ya da kayma gibi özellikleri yoktur. Kolayca şekil alan desenli eşarplar gündelik hayatın vazgeçilmez parçalarından biri. Geometrik, puantiye, leopar ve benzeri desenlerin de hâkim olduğu bu eşarp modelleriyle modern bir tarz yakalamanız kaçınılmaz olacaktır.

Desenli Eşarp Özellikleri

Görünümüyle dikkat çeken desenli eşarplar aynı zamanda işlevsel özellikleriyle de kullanıcıların tercihidir. Günlük hayattan özel davetlere kadar uzanan kullanım alanlarının olması desenli eşarpların kullanışlılığını ortaya koyuyor. Kolay kombinleme pratikliği de sağladıkları için kadınların vazgeçilmez tesettür giyim parçalarından biridir. Kombinlere hareketlilik kazandıran bu modeller aynı zamanda dikkatleri de üzerine çekiyor.
Özel renk ve desenlerle harmanlanarak bir araya getirilen desenli eşarpların modelleri Moda Ebrar’da pek çok çeşitte sunulmuştur. Farklı bağlama modelleriyle de çok yönlü bir kullanım sunduğu için sıradan eşarp kullanımından uzaklaştırıyor. Pamuktan üretilen bu modeller yaz kış kullanıma uygun olup tesettür giyime olanak sunuyor. Her yaştaki kadınlara hitap eden birbirinden farklı renkte ve modeldeki desenli eşarplar ile kombinlerinize sıra dışı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Desenli Eşarp Fiyatları

Desenli eşarplar hem işlevsel hem de görünüm özellikleriyle pek çok kullanıcıdan geçerli not alıyor. Pamuk ve polyster kumaşlarından üretilen bu eşarp modelleri esnek yapısıyla kolay bir kullanım sunmakta. Ayrıca nefes alıcı özelliği de olduğu için yazın kullanıma elverişlidir. Çeşitli avantajlarıyla tesettür giyimde yerini alan bu başörtüleri uygun fiyatlarla da sunulmuştur. Desenli eşarp fiyatları, sabit ve indirimli rakamlarla belirlenmiştir.
Her desen ve renklerdeki eşarpların fiyatları aynı olup satın alma kolaylığını sağlıyor. Bu kolaylık pek çok kadına cazip gelerek çeşitli desenlerdeki eşarpların tercih edilmesini hızlandırıyor.
Tesettür giyime şal ve eşarp modelleriyle farklı tarzlardaki başörtü modellerini sunan Moda Ebrar, fiyatlarıyla da kolaylık sağlıyor. Kampanyalı ve indirimli olan desenli eşarpların fiyatları da her bütçeye uyacak şekilde belirlenerek sunulmuştur. Stilinizi sıra dışı bir şekilde uygun fiyatlı desenli eşarplarla yansıtmanız Moda Ebrar ile mümkün kılınmıştır.
Özel fiyatlarla sunulan desenli eşarpları siz de inceleyebilir ve tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Kombinlerinizi uygun fiyatlarla benzersiz hale getirmek için desenli eşarpların modellerine göz atabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil bu eşarp modelleri yakınlarınıza hediye etmek için de uygun bir alternatiftir. Anne, kardeş, arkadaşınıza kısacası tüm sevdiklerinize hitap eden desenli eşarplardan birini seçerek hediye edebilirsiniz.

Desenli Eşarp Kullanım Alanları

Desenli eşarp modelleri, pek çok yerde rahatlıkla kullanılabilecek başörtüsü çeşitlerinden biridir. Farklı kumaş, renk ve desenlerle harmanlanarak üretilen bu modelleri her alanda kullanmak mümkün. Kadınların diğer kıyafetlerinde dikkat ettiği unsurlar arasında olan şıklık ve rahatlık başörtülerinde de geçerlidir. Eşarbın kayma etkisinin çok fazla olduğu düşünülse de bu kumaşına göre farklılık gösterir. Dolayısıyla Moda Ebrar tarafından satışa sunulmuş olan desenli eşarplarda kırışma, katlanma ve kayma gibi problemler yoktur.
Şık, zarif ve rahat hissedeceğiniz bu başörtü modellerini iş, eğitim ve özel davetlerde kullanabilirsiniz. Pamuk ve polyester kumaşlarından üretilen desenli eşarplar, her sade kombine yakışarak canlı bir tarz sunmaktadır. Gömlek, tunik, pantolon, etek, blazer ceket, mevsimlik salaş bluz ya da kaban gibi birçok kıyafet, bu eşarp modelleriyle daha stilist bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle de sıra dışı bir ofis şıklığı yakalamak için koyu renklerle oluşturulan desenli bir eşarp ideal başörtüsü seçimi olacaktır. Özel davetlerde ise daha renkli ve hareketli desenlerle tasarlanan eşarp sade kombinlerini öne çıkarabilirsiniz. Günlük kullanımda desenli eşarbı da kolay bir şekilde kombinlemek mümkün. Bunun için günlük spor ve rahat kıyafetlerin rengine ve detaylarına uygun bir desenli eşarbı tercih edebilirsiniz.
Günlük kullanıma daha fazla uyum sağlayan pamuklu desenli eşarplar spor ve rahat kıyafetlerle bütünleşmektedir. Eşofman takımı, kot pantolon ve salaş bluz kombinleriyle uyumlu bir hale gelen pamuklu desenli eşarp modellerini inceleyebilirsiniz. Kullanışlı, şık ve zarif görünümleriyle pek çok kadının tercihi olan desenli eşarplar Moda Ebrar’da sunulmuştur. Desenli eşarplarla sınırlı olmayan bu modeller farklı modellerde de mevcuttur. Diğer modelleri de incelemek ve güncel desenli eşarp fiyatları hakkında bilgi almak için ‘Desenli Eşarplar’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli Desenli Eşarp Modelleri

Eşarp modellerinin görünümünün önemli olduğu kadar kalitesinin de önemi büyüktür. Eşarpların temizleme ve bakımı hassas olduğu için genelde çabuk yıpranma algısı söz konusudur. Ancak Moda Ebrar tarafından üretilen desenli eşarplar kaliteli olup uzun süre kullanıma uygundur. Kalite ve şıklığı bir arada sunan desenli eşarplar fiyat performans ürünleridir. Dolayısıyla kalite, fiyat ve şık bir görünüm açısından oldukça avantajlıdır.
Uzun süre kullanılsa bile bakımına ve temizliğine özen gösterildiği sürece bu eşarp modellerinde herhangi bir deformasyon sorunu söz konusu olmayacaktır. Esnek yapısıyla kolay bir şekilde bağlanabilir özelliği olan bu eşarp modelleri aynı zamanda gün içinde bozulmaz. Kaliteli yapısından dolayı kullanıma her zaman elverişli olan desenli eşarpların birkaç tanesini temin etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca nefes aldıran özelliği ile de saç sağlığını da koruyarak zararları önlüyor. Tüm mevsimlerde konforlu ve şık bir kullanım sunan kaliteli kumaşlardan üretilen desenli eşarpları tercih edebilirsiniz.  Desenli eşarp fiyatları ve modelleri güncel olarak tüm kullanıcılara sunulmuştur.
Tüm bu yönleriyle desenli eşarp modelleri, Moda Ebrar farkıyla sizlere sunulmuştur. Eğer siz de bu modelleri detaylı bir şekilde incelemek ve güncel kampanyadan yararlanmak istiyorsanız ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Özel davet ya da gündelik hayatınız için seçebileceğiniz çeşitli eşarpları güvenli bir şekilde satın almak için ‘Desenli Eşarplar’ sayfasına bakabilirsiniz.


 
Yükleniyor...