sadsad x
asdasd
Görünümü Seç :
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Bordür Desen Şal

Şalın kenarlarını katlamadan kullanan bayanlar için en ideal kategori olan bordür desen şal modelimiz ile kombinlerinize renk katabilirsiniz. Birçok farklı şal bağlama stiline uygun olan bu şallar, renkleri ve duruşları ile oldukça beğeniliyor.

Tesettür pamuklu şal kategorisinde iç göstermemesi ve bozulmadan durması sayesinde özellikle yaz aylarında tercih edilen bordür desen şal modellerimiz nefes alan kumaş dokusuyla da çokça tercih edilmekte.

Pamuklu şalı bir kez kullanıp vazgeçemeyen bayanların gözdesi olan bordür desen şal modelleri ile kombinlerinize çok özel dokunuşlar kazandırmak çok kolay!

Elbiselerin En Özel Tamamlayıcısı

Abiye ya da günlük fark etmeksizin tüm elbise çeşitleriyle kullanılabilen bordür desen tesettür pamuklu şal seçeneğimiz renkleriyle de kıyafetlerinize ayrı bir zarafet katacak. Koyu renklerdeki asil duruş bir yana açık tonlardaki rengarenk bordür desen şallar şıklığıyla göz kamaştırıyor.

Özellikle elbiselerle tercih edilen bu şal kategorimiz, yalnızca elbiselerde değil günlük kıyafetlerle de harika şekilde kombinlenebiliyor. Örneğin bordür desen şal modellerini spor takımlarla kombinleyebiliyorken, resmi takım elbiselerle de kullanabiliyorsunuz.

Şal Bağlama Stilleri

Farklı stillerde şal bağlamaya uygun bu şal kategorisini yalnızca katlamadan değil dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Düz renk olması ve bordür deseninin kenarlarda olması sayesinde eşarp gibi de kullanabileceğiniz bu şal alternatifimiz fular ya da atkı olarak da kullanılabilir.

Aynı şekilde şal bağlamanın farklı stillerini denerken başınızda bozulmasından tereddüt etmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bordür desen şal kategorimiz gün boyu rahat ve bozulmadan kullanılmasıyla da büyük kolaylık sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.